Podkreślimy Twoje piękno!

Wygląd jest bardzo ważną częścią naszego życia.

Medycyna estetyczna zajmuje się przede wszystkim profilaktyką starzenia się skóry oraz zabiegami spowalniającymi ten proces.  
W naszej przychodni pomożemy ci w redukcji
lub wyeliminowaniu defektów estetycznych, m.in. blizn, rozstępów, zmarszczek.

Chcesz wiedzieć więcej lub umówić wizytę?
Zadzwoń do nas:

Lidzbark:
662 272 661
23 696 10 72

Wykonywane zabiegi

BOTOKS

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej mają na celu redukcję zmarszczek mimicznych powstających u osób z bogatą ekspresją twarzy oraz celem zapobiegania ich wystąpienia u młodszych pacjentów. Dzięki zabiegowi można zredukować m.in. poziome zmarszczki czoła, kurze łapki, lwią zmarszczkę, czy zmarszczki palacza.

NADPOTLIWOŚĆ

Wykorzystując właściwość toksyny botulinowej polegającej na blokadzie zakończeń nerwowych można w łatwy sposób leczyć nadpotliwość pach, stóp czy powierzchni dłoniowych rąk. Efekt zabiegu widoczny jest już po 1-2 tygodniach i pozwala cieszyć się swobodą ruchów nieograniczaną nadmiernym poceniem się przez około 6 miesięcy.

BRUKSIZM

Nawykowe zaciskanie zębów i ich zgrzytanie stanowi częsty problem zdrowotny. Dzięki zabiegowi z użyciem toksyny botulinowej można zmniejszyć niszczycielski wpływ bruksizmu na szkliwo. Przed zabiegiem zapraszamy na konsultacje oo pracującego w poradni lekarza dentysty.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Osoczem bogatopłytkowym nazywamy krwiopochodny preparat składający się z płytek krwi. Sam zabieg z jego użyciem zyskał zaś miano wampirzego liftingu. Regularne stosowanie PRP pozwala uzyskać efekt regeneracji i odżywienia skóry, zwiększa jej elastyczność i redukuje zmarszczki. Dodatkowo stosowany jest w łysieniu androgenicznym, pielęgnacji dłoni, czy redukcji blizn.

KWAS HIALURONOWY

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego należą do jednych z najczęściej wykonywanych zabiegów w ramach medycyny estetycznej. Za jego pomocą można zarówno wypełnić zmarszczki twarzy, zwiększyć objętość tkanek twarzy, jak i uwydatnić kształt i rozmiar ust. Odpowiednie zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala uzyskać naturalny efekt.

Wykonujemy również wycięcie zmian skórnych wraz z badaniem histopatologicznym , wycięcie zmian skórnych wymagających plastyki skóry, wycięcie zmian skórnych w obrębie aparatu ochronnego oka, klinową resekcję powieki dolnej, wycięcie tłuszczaków, chirurgiczne usunięcie płytki paznokciowej, plastykę wału paznokciowego i plastykę powiek górnych.